KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14009078
nr 1400 9078
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Landskap, "Kolbäcksån". Signerad. Olja på duk, 32x45, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:38:02
30/5 22:10:28
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg